Apgāde
LAT  ENG  RUS
  Par mums  Firma “Apgāde” dibināta 1992. gadā un jau 30 gadus savus klientus apgādājam ar dažāda veida plastmasas izstrādājumiem.

Pārtikas un nepārtikas preču ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem un individuālajiem patērētājiem piedāvājam plastmasas izstrādājumus- kastes, vākus, paletes, spaiņus, mucas, kannas, lielgabarīta konteinerus, ratiņus, grīdiņas, noliktavu sistēmas. Produkcijai, kas paredzēta pārtikas produktu uzglabāšanai un transportēšanai ir izstrādājumu atbilstības deklarācija saskarei ar pārtiku.

Komunālajiem uzņēmumiem, pašvaldībām, uzņēmumiem un mājsaimniecībām piedāvājam dažādu tilpumu atkritumu konteinerus uz diviem un četriem riteņiem un konteinerus sāls -smilšu maisījumam par ļoti izdevīgām cenām.

Kā papildus pakalpojumu saviem klientiem piedāvājajam plastmasas kastu apdruku ar klienta nosaukumu vai logo.

Pie mūsu mazum un vairumtirdzniecības centra Rīgā, Strenču ielā 5 Jūs varēsiet ērti novietot savu automašīnu.Lielākā daļa no mūsu piedāvājuma vienmēr ir uzreiz nopērkama mūsu veikalā.

Mūsu firmas darbinieki vienmēr rūpējas par savu klientu ērtībām, cenšas savlaicīgi nodrošināt tos ar jaunākajiem piedāvājumiem un informāciju.